Společnost TICKET ART PRODUCTION, s.r.o. se již od svého vzniku v roce 2011 zaměřuje na poskytování profesionálních služeb v oblasti produkce a organizace velkých halových koncertů, poradenství při pořádání kulturních akcí, PR poradenství, přípravy a realizace reklamních kampaní a zajištění předprodeje vstupenek.

Pro naše klienty zajišťujeme širokou škálu služeb – vždy šitých na míru jednotlivým akcím. Naše přednosti při produkci kulturních akcí jsou zejména: profesionální služby, rychlé jednání, know-how a dlouholeté zkušenosti v oblasti kultury, rozsáhlá spolupráce s dodavateli reklamních médií i předními mediálními agenturami i stabilita a zázemí velké společnosti.

TICKET ART PRODUCTION sama pořádá či spolupořádá nejvýznamnější kulturní, sportovní a společenské akce v České republice, jako například ALEXANDROVCI, DANIEL LANDA, LUCIE BÍLÁ, ČÍNSKÝ NÁRODNÍ CIRKUS, ABBA THE CONCERT, GREGORIAN, LORD OF THE DANCE, KLASIKA POD HVĚZDAMI, THE ORCHESTRA – ELO Former Member se symfonickým orchestrem, GAELFORCE DANCE – Mistři irského tance, MARIE ROTTROVÁ – Vše nejlepší tour 2011, MRAZÍK NA LEDĚ, TARJA TURUNEN, EVA PILAROVÁ, ELÁN a další.

V roce 2017 jsme produkovali náš první muzikál MADAGASKAR, který při premiérovém turné objel 10 měst České a Slovenské republiky.

Nabízené služby

Poradenství při přípravě kulturních akcí
Doporučíme Vám nejvhodnější místa pro pořádání akce dle Vašich požadavků, připravíme modelové rozpočty, navrhneme marketingový plán a obchodní strategii, a společně projdeme možná rizika, tak abychom je eliminovali.

Rozpočet - připravíme Vám kompletní rozpočet na základě vašich představ o charakteru a kapacitě akce, případně dle technického rideru.

Cenová politika – navrhneme Vám optimální cenovou politiku s ohledem na místo, čas a charakter akce.

Návrh mediální kampaně – jako součást marketingového plánu pro Vás můžeme připravit media plán obsahující vhodně zvolená média dle cílových skupin Vaší akce a optimální časové rozložení.

Návrh míst konání – navrhneme Vám vhodná místa pro pořádání akce tak, abychom maximálně využili kapacitu daného místa kon

Doporučení partnerů pro spolupráci – nabídneme Vám možnost zapojit do Vašeho projektu naše obchodní a mediální partnery a získat tak zajímavou podporu.

Výkonná a technická produkce

Ve spolupráci s produkční společností NoGUP vám zpracujeme rozpočet na technické zabezpečení akce. Tento rozpočet připravujeme vždy přímo na míru jednotlivé akci.

Spolupracujeme s předními společnostmi – NoGUP, RentalPro, TServis a další a umíme tak zajistit maximálně profesionální služby za nejlepší ceny.

Kompletně pro Vás zajistíme: – světla, zvuk, zapůjčení nástrojů, zapůjčení taneční podlahy a další – logistiku v místě konání akce – catering, – audio-video reprodukce – zajištění ubytování – zajištění dopravy (v místě konání i mezinárodní doprava)

Reklama, propagace a PR

Připravíme pro Vás marketingový plán a doporučíme nejvhodnější obchodní strategii.

Spolupracujeme s předními mediálními společnostmi v ČR a SR.

- TV – spotová kampaň i PR podpora – Rádio – spotové kampaně, PR podpora, soutěže, upoutávky – Outdoor – klasický mix outdoorové reklamy od billboardů po rámečky ve vlacích – Tiskoviny – díky spolupráci s širokou bází vydavatelství efektivně pokrýváme většinu cílových skupin – Internet – Spolupráce s většinou velkých seriózních webových portálů nám umožňuje oslovit většinu cílových skupin. – DPT studio – Zajišťujeme produkci a postprodukci v rámci výroby tiskovin, audio a video. – Tiskárna – zajistíme Vám nejlepší ceny za tisk požadovaných médií.

Předprodej vstupenek

Zajistíme pro Vás předprodej vstupenek v rámci on-line prodejní sítě TICKET ART PRAHA, s.r.o. za výhodných finančních podmínek. Vaše akce bude propagována na předních pozicích prodejního portálu, podpořena bannerovou kampaní, rozesílkou DM registrovaným zákazníkům, na Facebooku atd…